روغن و گریس های صنعتی

گروه فنی مهندسی و بازرگانی ایساتیس پارس تجهیز، نماینده رسمی فروش روغن و گریس برند EVVA oil برند معتبر آلمانی در ایران می باشد. شرکت EVVA oil از جمله برجسته ترین شرکت های اروپایی در زمینه تولید انواع روانکارها محسوب می شود که توانسته است با ارائه محصولات باکیفیت، خود را به یکی ار بزرگترین و معتبرترین شبکه های توزیع کننده در سراسر جهان بدل نماید. شرکت ایساتیس پارس تجهیز علاوه بر تأمین محصولات، بلکه با تکیه بر تیم مهندسی دفاتر داخلی و خارجی خود آماده ارائه راه‎کار جهت انتخاب صحیح محصول متناسب با کاربرد آن و رفع مشکلات صنایع مختلف در این زمینه می باشد.
از جمله محصولات این شرکت می توان به گریس بر پایه کلسیم سولفونات، لیتیوم، کلسیم، آلومینیوم، پلی اوره، EP کمپلکس، سدیم، استرهای مصنوعی نوع HFDU و گریس ضد آتش HFC اشاره نمود.

گریس روانکاری است متشکل از روغن پایه (روانساز)، تغلیظ کننده با پایه صابون فلزی شامل لیتیوم، آلومینیوم، پلی اوره، سدیم و کلسیم و پایه غیر فلزی از قبیل بنتونیت و سیلیس، و همچنین مواد افزودنی جهت افزایش خواص مطلوب و کاهش خواص نامطلوب از قبیل جلوگیری از اکسیداسیون زنگ زدگی وکاهش اصطکاک می باشد.
این مواد متناسب با کاربرد جهت ایجاد ویژگی های خاص، به طور ویژه انتخاب و به آن افزوده می گردد. استفاده از روغن و گریس در دستگاه‌هایی که تحت در فشار زیاد، دمای بالا، محیط های خوردنده و دارای سایش، سرعت بالا/ پایین و شوک های مداوم و تحت شرایط سخت عملیاتی کار می‌کنند اجتناب ناپذیر بوده و نهایتا استفاده از روان کننده با کیفیت مطلوب منجر به افرایش طول عمر قطعه، ممانعت از زنگ زدگی، کاهش صدا و ارتعاش و کارکرد روان آن می گردد. در انتخاب صحیح گریس و روغن مورد نظر می بایست به مواردی از قبیل نوع کاربرد، مواد افزودنی بکار رفته، نوع روغن های پایه، گرید گریس، حداکثر و حداقل دما و سرعت مجاز عملیاتی، رطوبت محیط، نقطه قطره‌ایی شدن، قابلیت پمپاژ، مقاومت در برابر شسته شدن، میزان پایداری فشار مکانیکی و طول عمر روان کننده دقت نمود.

مزایای استفاده از روغن و گریس EVVA oil

• قابلیت ماندگاری، طول عمر بالا و کاهش تعداد دفعات روانکاری با توجه به چسبندگی بسیار خوب آن به قطعات و نفوذ به کوچکترین زوایای قطعه و در نتیجه کاهش هزینه و تعمیرات (این مسئله در شرایطی که دسترسی به تجهیز سخت باشد یک مزیت محسوب می‌شود)
• سهولت مصرف
• آب بندی بسیار عالی
• روانکاری انواع بلبرینگ و رول برینگ در شرایط سخت با دما و دور بالا
• بازه‌ی دمایی عملیاتی گسترده
• ساختاری متراکم و قابل استفاده در شرایط سخت و طولانی‌مدت
• مقاومت در برابر اکسیداسیون بالا
• قابلیت ممانعت از زنگ زدگی و خوردگی قطعات