Isatis Folad Tajhiz

شرکت ایساتیس فولاد تجهیز از جمله بخش های گروه ایساتیس می باشد که با دارا بودن نمایندگی های معتبر در زمینه تأمین انواع کابل ها و شلنگ صنعتی، روکش های نسوز، انواع سیم بکسل، ورق و لوله فولادی، گریس، بیریگ، نوارنقاله و چسب مخصوص آن، افتخار ارائه کالا و مشاوره مهندسی به بسیاری از شرکت های مختلف در صنایع فولاد و معادن را دارد و به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های فعال و پیشرو در این زمینه شناخته می شود.
ما با تکیه بر تیم مهندسی داخلی و خارجی خود به همراه نمایندگی های معتبر ضمن ارائه کالایی با بهترین کیفیت و با بالاترین استاندارهای جهانی، آماده ایم تا با شناسایی مشکلات و چالش های صنایع فولاد و معادن به ارائه راه کار مهندسی مطابق با جدیدترین فناوری روز دنیا بپردازیم و افتخار همکاری طولانی مدت با صنایع مختلف را داشته باشیم.

نمایندگی های معتبر

گارانتی و خدمات پس از فروش

تعمیر و بازرسی تجهیزات

خدمات و مشاوره مهندسی

برخی از مشتریان ما

نمایندگی ها

شرکت Bär-Zin سازنده انواع سیم بکسل در آلمان بوده که با بهره گیری از تکنولوژی و استانداردهای روز اروپا و استفاده از بهترین متریال جزء برندهای مطرح اروپایی در زمینه تولید سیم بکسل می باشد.

شرکت ASCO یکی از تخصصی ترین شرکت های مطرح دنیا در زمینه انواع کابل های ابزار دقیق، کنترلی و قدرت و اتصالات مربوطه می باشد. از جمله محصولات برجسته این شرکت، کابل نسوز و مقاوم در برابر پاشش مواد مذاب می باشد،

شرکت هانزافلکس پیشرو در زمینه تکنولوژی هیدرولیک سیالات، در زمینه تولید شلنگ های هیدرولیکی، اتصالات، لوله های ویژه، روکش های سیلیکونی با تحمل دمای لحظه ای 1650 درجه سانتی گراد، مقاومت در برابر شعله و پاشش فلزات مذاب و غیره فعالیت می نماید.

شرکت Better Way، تامین کننده انواع لوله و ورق های فولادی از قبیل Quend, Quard, Hardox, Strenx, Creusabro با خصوصیات برجسته ضدزنگ، ضدسایش و مقاوم در برابر پاشش فلزات مذاب از برندهای مطرح از قبیل NLMK ،SAAB و ArcelorMittal می باشد.

زمینه فعالیت این شرکت

سیم بکسل

کابل های صنعتی

شلنگ های صنعتی

روکش های نسوز

روغن و گریس

نوار نقاله

ورق و لوله های فولادی